OSM Głubczyce Aktualności

Certyfikat "Doceń Polsk...

Certyfikat "Doceń Polskie"

Dodano: 12 sierpień 2014

W dniu 23.07.2014 loża ekspertów przyznała naszym produktom certyfikat w ramach programu "Doceń Polskie"

Loży Ekspertów przewodniczył Mirek Drewniak, mistrz kuchni, współzałożyciel Fundacji Klubu Szefów Kuchni, autor wielu przewodników kulinarnych. W komisji oceniającej żywność zasiadają wyłącznie osoby z długoletnim doświadczeniem w branży spożywczej. Jednym z członków Loży jest przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Warto przypomnieć, że patronat honorowy nad programu ''Doceń polskie'' sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Godło programu to dla konsumentów jednoznaczna wskazówka; dowód, że nagrodzony nim wyrób został sprawdzony przez ekspertów, uzyskał ich pozytywną opinię, a przez to jest wart uwagi – podkreśla Marek Bielski, twórca Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego ''Doceń polskie''.
Co oznacza zdobycie certyfikatu dla OSM w Głubczycach? - Program ''Doceń polskie'' ma charakter ogólnopolski, wyróżnienie pozwala więc zaistnieć firmie również w świadomości konsumentów spoza regionu, na terenie którego producent ma swoją siedzibę. Przez najbliższe 24 miesiące, bo na taki okres przyznawane są certyfikaty, wytwórca nagrodzonej żywności będzie mógł ją promować znakiem ''Doceń polskie'', to firmy należy decyzja w jaki sposób wykorzysta możliwości wiążące się z posiadaniem certyfikatu programu – podsumowuje M. Bielski.

 

Poniżej link do publikacji w Nowej Trybunie Opolskiej

http://www.strefabiznesu.nto.pl/artykul/jogurt-i-maslanka-z-osm-glubczyce-nagrodzone-w-programie-docen-polskie